Porady ekspertów dzięki którym będziesz długo żył.

Porozmawiaj z bliskimi, a wyłączenie i “przyjaźń”, które ciebie bardzo męczące.Pływać i šetajte nad morzem, morze-prawdziwy anksiolitik. Jeśli musisz rozmawiać ze sobą, okazało się, że to nie jest patologią, a wręcz przeciwnie, ludzie, którzy mówią same ze sobą, w ciszy ich w domu lepiej pracować i rozwiązywać problemy, i spokojniej.

Zacznij zapisywać swoje czyny

Zacznij zapisywać swoje czynyWpisy do dziennika. On mówi, że to uspokaja, bo papier znosi wszystko i negatywne i pozytywne emocje. Ale uważaj, gdzie chcesz przechowywać swój dziennik.

Każdy więc, spójrz stare albumy ze zdjęciami, przypomnij sobie miłe chwile.

Nudne dla ciebie? Nuda ‘matka’ wielu dolegliwości. W ten sposób zalogować się na kurs cięcia i szycia, turystyka…, Jak po prostu zrobić nowych przyjaciół, otworzy nową, niewielką przestrzeń.

Mówią, że zwierzęta zwiększają swoje życie na kilka lat, przynajmniej tam, w pierwszej kolejności myśli na psy, koty, no, w afryce tvorove. Tam nie liczy się ryby, górnicy i wszystkie istoty, które człowiek niepotrzebnie pułapki. http://czasizdrowie.info/

Czytanie książek pomaga pobjegnemo stres, przynajmniej na godzinę – dwie. Więc, czytaj dalej.

Czas pracy, czas do pracy. Po przyjeździe do domu i zostawić pracę, a koledzy, którzy was prześladują i w wolnym czasie, po prostu trzeba zadzwonić rano.

Raz w roku przejść na badania lekarskie. Nie zmieniają się zbyt wielu partnerów seksualnych. Nie angażuj się w dyskusje z nieuzasadnione ludzi. Smijite, bardzo dużo smijite… jeśli palisz, natychmiast przestań.

Alkohol: dozwolone kieliszek wina lub žestica okresowo. Jedz dużo warzyw, orzechy, produkty, umiarkowanie jaj i mięsa, dużo ryb. Ogranicz spożywanie chleba kawałek w dzień, albo w ogóle nie zapomnij, tak samo jak cukier. Zaslađujte stevijom. Listy niezależnych agencji, i których wyniki częściowo potwierdza i ministerstwo rolnictwa, nasza żywność zatrovana. Wśród produktów spożywczych, które w sobie, ma większość pestycydów są jabłka, a następnie przyjść na pierwsze: brzoskwinie, nektarynki, truskawki, winogrona, seler, szpinak, papryka, ogórki, pomidory, ziemniaki i… Dlatego kupuj u sprawdzonych producentów.

O czym również warto pamiętać?

O czym również warto pamiętaćI make-up, jak i dezodoranty i antyperspiranty, pełne ołowiu i innych szkodliwych substancji chemicznych. W ten sposób, i kobiety, i mężczyźni šminkajte mniej!

Pić zwykłą wodę. Soki z cukrem i kojekakvih dodatków. Na przykład, niektóre soki, jak zaslađivaš odkrył, acesulfam-K, która jest związana z jego związku z złośliwe oboljenima zawiera i eksperymentalne zwierzęta.

Unikaj žvake. Oni, również, mnóstwo sztucznych słodzików, a także związane z niektórymi chorobami.

Jeśli kupujesz nowy dom lub mieszkanie, upewnij się, że znajduje się on w takim miejscu, że na drodze, na odległości od bar niektórych od 300 do 500 metrów. A mianowicie, para z samochodu również wiąże się z licznymi chorobami.

Jeść kiszoną kapustę, pić sirutku i jogurt, bo większość siły naszego układu odpornościowego znajduje się w jelitach, a te produkty, regeneruje nasze trawienie. W ten sposób, udar mózgu.

Małżeństwo jest dobre dla mężczyzn, to prawda, której przedstawiciele silniejszej płci chcą, aby przyjęli, i jak dowiedzieć się, że mądra żona przedłuża życie mężowi, i to jest czas, aby taka usługa pewne kroki, i to jest usprawiedliwienie.

W szczególności kobiety, które otrzymały przeprosiny proživljavaju mniej stresu i mniej szkodliwych skutków dla serca. Badanie pokazuje, jak puls kobiet, a następnie powraca do normalnego stanu, nawet i o 20% szybciej.

Z drugiej strony, mężczyźni potrzebują więcej czasu, aby się zregenerować po przeprosiny, niż gdy nie ma się, co świadczy o tym, że przyznanie się do winy, w szczególności irytujące.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *