Jak wydłużyć swoje życie o 15 lat?

      No Comments on Jak wydłużyć swoje życie o 15 lat?

Praktycznie nie ma osoby, która nie chce żyć jak najdłużej. Do bardzo ciekawych działa ostatnio opublikowane badania, w języku angielskim w czasopiśmie Science Translational które w świetle dnia cztery nawyki, które zwiększają życie jeszcze na 14 lat.

Praktycznie nie ma osoby, która nie chce żyć jak najdłużej.

Praktycznie nie ma osoby, która nie chce żyć jak najdłużejCo by tu być, naukowcy obserwowali ponad 20,000 osób w wieku od 45 do 79 lat, w ciągu całych 13 lat. W tym samym czasie, zauważyli, że wśród nich wszystkie dugovječne człowieka charakteryzuje się praktyka zaledwie cztery nawyki, styl życia. Chodzi o nepušenju, regularnej aktywności fizycznej, spożywanie pięciu porcji owoców i warzyw dziennie, i umiarkowanie posezanju od alkoholu. Analizując wyniki swoich badań, naukowcy doszli do fascinantnog danych, który mówi, że ludzie, którzy zajmowali się wszystkie te cztery nawyki, miał cztery razy mniej narażone na śmierć niż ci, którzy nie zajmuje się ani jeden.

Jest oczywiste, że dla dobrego zdrowia i długiego życia, nie trzeba robić jakieś nagłe zmiany w zachowaniu w dzień i kupować drogie leki. Do tego, że wystarczy tylko trochę gotowości ich codziennego zachowania, co może zrobić każdy obywatel średnio. W związku z tym, naukowcy twierdzą, że nikt nie może się spodziewać wspaniałych wyników w krótkim okresie. Po długim okresie fast-food życia, musi upłynąć pewien czas, aby wprowadzić nowe, zdrowe nawyki, w szczególności odzwierciedlenie w ciele fizycznym.

Jeśli nie jesteś w stanie w codziennym życiu, aby wprowadzić wszystkie te cztery uzdrowienia przyzwyczajenia, wygody, aby mogły służyć jak pozytywnie działa i realizacji wszystkich. W tym przypadku, oczywiście, nie można liczyć na dodatkowe 14 lat, niż na coś mniej, ale w każdym razie, lepiej coś niż nic.

Co mówią nam najnowsze badania?

Co mówią nam najnowsze badaniaWedług najnowszych badań, zdrowy styl życia, można przedłużyć długość życia, długość życia do 11 do 15 lat, a my w jednym miejscu zebraliśmy najbardziej przydatne wskazówki od znanych na całym świecie ekspertów.

Dziękuję, procesiranu żywności (dlatego ten, kto przyszedł z fabryki), i spożywać tyle, ile ty, który przyszedł prosto z natury.

Naprawić zęby. Udowodniono związek między próchnicy zębów i chorób układu sercowo-naczyniowego, zapalenia stawów, a nawet raka.

Zmniejszenie zakupu. Okazało się, że tanie buty i ubrania w większości europejskich klientów w Chinach zawierają toksycznych barwników i składników, które, oprócz tego, że zatruwają was bezpośrednio, można myć w zmywarce, zanieczyszczają środowisko i środowiska.

Każdy dzień šećite, jeździć na rowerze, wprowadź jogi, bo każdy z nas powinien być zawór wylotowy, przez który będzie wychodzić cały nasz stres, niż się kłócić lub nieporozumienia w pracy i w domu…

Ćwicz z obciążeniem, okazało się, że taka przygotowania, mocniejsze kości i zapobiega wypadaniu w wieku. Ustalono, że jesienią jedną z głównych przyczyn śmierci w podeszłym ludności.

Liježite i być w tym samym czasie. Količna snu waha się od osoby do osoby, ale trzeba od siedmiu do dziewięciu godzin snu.

Jeśli nie możesz w ciągu tygodnia, to, przynajmniej w weekendy, dzień zamordowanie około”, ale nie więcej niż 20 – 30 minut.

Pić mleko kozie, spróbuj neprerađen kokosowy, a zamiast margaryny użyć maslo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *