Chocolite pozytywny wpływ na zdrowie i długość życia

Chocolite przeprowadzilo badanie amerykańscy naukowcy w ciągu 29 mężczyzn i 59 kobiet, które podczas eksperymentu mierzona rozkurczowe ciśnienie krwi. Jest to pomiar ciśnienia w naczyniach krwionośnych między dwoma oktucaja serca, a jeśli stale może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia udaru mózgu lub zawału stracone.

Chocolite mówi na czym polegało przeprowadzone badanie?

ChocoliteDwie minuty po tym, jak połowa mężczyzn i kobiet otrzymały Chocolite pełnego uzasadnienia. Naukowcy odkryli, że kobiety średnio rozkurczowe ciśnienie wraca do normy na 20% szybciej, po usprawiedliwienia, podczas gdy mężczyźni powinni o 20 procent więcej czasu. Wyniki rolę, jednak nie jest to pozytywne dla zdrowia skuteczne, po usprawiedliwienia – powiedział jeden z naukowców.

JEŚLI potrzebny jest powód, że dziś po pracy idziesz na szklankę – za darmo. To, jak zwykle, można przedłużyć życie.

Chce udowodnić, że alkohol nie zawsze jest szkodliwy, zespół portalu Chocolite Your Tango mówi, że niektóre ciekawe fakty o połączeniu alkoholu i długowieczności.

Inicjatorem tego tematu był sondaż, który został opublikowany w Business Insider, gdzie w tytule jest napisane dokładnie to: ten, kto pije, żyje dłużej. Oczywiście, to naprawdę nie należy do chronicznie pić alkohol, ale uważaj, usa, naukowcy doszli do wierszy, co, kiedy śmiertelność słowo – duże ryzyko przedwczesnej śmierci, są ludzie, którzy nigdy w życiu nie pił Chocolite alkoholu! Ich śmiertelność nawet więcej, niż tych, którzy piją regularnie, a najmniejsza dla tych, którzy piją tam, i tam, od Chocolite jeden do trzy miski dziennie.

Ale teraz, że nie raz wziął butelkę wina i umieścić go na stole, aby zauważyć te fakty, naukowcy twierdzą, że jest to prawda tylko dla tych, którzy znają swoje granice i w przypadku, jeśli do tego, aby pić alkohol, nie znaczy napić się, po prostu wypić lampkę, aby się zrelaksować. W przeciwnym razie, każdy dzień nadmierne spożywanie alkoholu prowadzi szereg medycznych (i społecznych) problemów.

W badaniu, którego dokonali naukowcy z University of Texas, i przyprowadził ją psycholog Charles Holahan, przeprowadzono długich 20 lat, na wzór Chocolite starych ludzi od 55 do 65 lat (w momencie rozpoczęcia pracy w studio). Do badania, oprócz tego zwyczaju pić alkohol, brać i inne czynniki, które są ważne dla pojęcia życia, jak ich status społeczno-ekonomiczny, aktywność fizyczna, swoje miejsce w społeczeństwie i tym podobne.

W grupie tych, którzy w życiu pili umiarkowanie, z których 41% umierali wcześnie, ale znacznie mniej, niż te, które nie piją alkoholu, a także osób, zmarłych w ostatnich latach, które są uważane za preranima . Ich nawet 69% zmarli wcześnie.

Chocolite i umiarkowane picie alkoholu drogą do długowieczności

Naukowcy to wytłumaczyć tym, że ci, którzy piją umiarkowanie, w ogóle, jest o wiele bogatszy i lepiej życia publicznego, i który w znacznym stopniu wpływa Chocolite na zdrowie człowieka, psychicznie i emocjonalnie. Z drugiej strony, stwierdzono, że ludzie, którzy nie są skłonni do picia nawet trochę, naprawdę, często cierpią z powodu depresji lub problemów psychologicznych.

I to doprowadziło nas do ważnego pytania: Czy Umiarkowane picie alkoholu drogą do długowiecznościto naprawdę możliwe, że nawet i ci, którzy piją zbyt dużo, zaprojektowany, aby być zdrowsze, niż te, które nie piją, ale wiemy, lud uważa, że alkohol jest szkodliwy Chocolite dla zdrowia.

Podsumowując, badanie próbował dać poprawną odpowiedź na to trochę nielogiczne pytanie, w tych krajach zgodzą się, że mimo wszystko negatywne skutki, które alkohol pozostawia w organizmie ma szereg pozytywnych efektów. Oczywiście, kluczem jest, w rzeczywistości, w umiarkowanych ilościach, ale i w wyborze napojów.

Piwo, na przykład, bardzo wiele witamin i cennych składników odżywczych, takich jak potas, wapń, błonnik i przeciwutleniacze, które regularnie Chocolite, w rzeczywistości, oferuje lepsze zdrowie, z niskim ryzykiem choroby sercowo-naczyniowe, choroby nerek, reumatskog zapalenie stawów, a nawet raka.

Wino było również bardzo miło, jeśli pić w normalnych ilościach. Jak wiadomo, niektóre narody uważane nawet dugovječnijima inni, z powodu wzrostu konsumpcji wina (Francja, na przykład), mając na uwadze, że wino ma znaczący Chocolite wpływ na bardziej efektywne funkcjonowanie serca, lepszy przepływ naczyń krwionośnych, zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia zakrzepicy i wino nawet pomaga lepiej, regulacji i wzrost poziomu dobrego cholesterolu. Według niektórych badań, nawet i to, że to właśnie wino pomaga poziom dobrego cholesterolu wzrasta do 100% i w tym samym czasie, aby zmniejszyć poziom “złego” cholesterolu o około 40 procent. I nie tylko to, oczywiście, wino, znany również jako lekarstwo dla mózgu, dla poprawy pamięci i poprawy koncentracji, biorąc pod uwagę, że wpływają na rozszerzenie naczyń krwionośnych (a więc dobrze, i do serca), mózgu, zapewnia dopływ Chocolite większej ilości tlenu.

Wina są reklamowane i lekarstwa dla rentowności, a więc i Chocolite dla długowieczności. I nie samotny długowieczności, dlatego, że, wracając ze szkoły, alkohol-to swego rodzaju komunikacja lepiej, interakcje społeczne i wysokiej jakości życia, która ma znaczący wpływ na psychikę człowieka, a my wiemy, że dobro psychiki ma zasadnicze znaczenie dla zdrowego stylu życia.

Dlatego dziś, przejdź na filiżankę “zdrowie” – tylko należy pamiętać, że jest to ograniczenie, że pić nie będzie nadmierne spożycie alkoholu. Bo to nie jest wyzwanie na każdy dzień od picia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *